WaxPro

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 5,00 zł - 59,00 zł

Lista produktów marki WaxPro

WaxPRO to polska marka oferująca szeroki wybór mikrofibr, szczotek oraz rękawic do mycia samochodu. Wyróżniają się one wysoką jakością i przystępnymi cenami, co czyni je atrakcyjnymi dla szerokiego grona klientów.

Aktywne filtry

 • waxPRO NoLimit Blue 360gsm 40x40cm bez obszycia

  8,90 zł

  waxPRO NoLimit Blue o rozmiarze 40x40cm i gramaturze 360gsm to bardzo chłonna i delikatna mikrofibra, co minimalizuje ryzyko powstawania mikrorys na powierzchni. Nadaje się do prac wykończeniowych takich jak polerowanie wosków, docieranie quick detailerów oraz powłok kwarcowych. Każda mikrofibra pakowana jest w oryginalne opakowanie foliowe z nadrukiem.

 • WaxPro NoLimit Violet 360gsm 40x40cm bez obszycia

  8,90 zł

  waxPRO NoLimit Violet o rozmiarze 40x40cm i gramaturze 360gsm to bardzo chłonna i delikatna mikrofibra, co minimalizuje ryzyko powstawania mikrorys na powierzchni. Nadaje się do prac wykończeniowych takich jak polerowanie wosków, docieranie quick detailerów oraz powłok kwarcowych. Każda mikrofibra pakowana jest w oryginalne opakowanie foliowe z nadrukiem.

 • WaxPRO NoLimit Smart 200gsm, 36x36cm – mikrofibra bez obszycia

  5,40 zł

  WaxPRO NoLimit Smart to wszechstronnie zastosowana mikrofibra, charakteryzująca się brakiem obszycia. Można ją wykorzystać zarówno podczas prac wewnątrz pojazdu, jak i na lakierze samochodu.

 • WaxPRO BARNEY 900GSM 40X40CM - puszysta mikrofibra

  23,90 zł

  WaxPRO Barney to ultra puszysta mikrofibra o gramaturze 900g/m², idealna dla wymagających detailerów. Doskonała do prac wykończeniowych na lakierze, nie zostawia mikrowłókien. Oryginalne opakowanie foliowe z metką.

 • WaxPro FREAKY DRYER 600GSM 100X70CM - ręcznik samochodowy

  59,00 zł

  waxPRO Freaky Dryer to innowacyjny ręcznik z mikrofibry "twisted pile" o rozmiarze 100x70cm i gramaturze 600g/m². Doskonale chłonie wodę, idealny do wycierania lakieru i pielęgnacji szyb. Delikatne obszycie, logo na każdym ręczniku.

 • WaxPro Mou Mitt - rękawica do mycia samochodu

  39,90 zł

  WaxPRO Mou Mitt to bezpieczna i wygodna rękawica z mikrofibry do mycia samochodu. Duży rozmiar, delikatne gęste włókna, elastyczny rękaw i komfortowe wnętrze zapewniają skuteczne i komfortowe mycie.

 • WAXPRO ARC FOAM Tire Applicator - aplikator do opon

  6,90 zł

  WaxPRO Arc Foam Tire Applicator to gąbkowy aplikator do opon, który umożliwia łatwe i równomierne nakładanie dressingów. Dzięki ergonomicznemu kształtowi, aplikacja staje się szybka i wygodna.

  • Obecnie brak na stanie

  WaxPro PREMIUM Microfiber BLUE 360GSM 40X40CM - mikrofibra

  6,90 zł

  WaxPRO Premium Microfiber Blue 360gsm to mikrofibra jakości premium, idealna do wielu prac związanych z autem. Doskonale sprawdza się przy polerowaniu wosków, docieraniu quick detailerów, ścieraniu past polerskich i ogólnych pracach czyszczących. Oryginalny produkt z metką.

  Obecnie brak na stanie
  • Obecnie brak na stanie

  WaxPro PREMIUM Microfiber RED 360GSM 40X40CM - mikrofibra

  6,90 zł

  WaxPRO Premium Microfiber Red 360gsm to mikrofibra jakości premium, idealna do różnorodnych prac związanych z autem i nie tylko. Doskonale sprawdza się przy polerowaniu wosków, docieraniu quick detailerów, ścieraniu past polerskich i ogólnych pracach czyszczących. Oryginalny produkt z metką.

  Obecnie brak na stanie