Pielęgnacja wnętrza

Pielęgnacja wnętrza

W samochodzie z nowoczesnym wnętrzem znajduje się wiele różnych materiałów, a każdy z nich wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Aby utrzymać ich fabryczny wygląd i właściwości przez długi czas, zaleca się stosowanie specjalistycznych preparatów dedykowanych do każdego z materiałów. Dostępne są również środki czyszczące do elementów plastikowych, gumowych, winylowych, wykładzin i tapicerki materiałowej, a także do alcantary i skóry. W ofercie znajdują się również produkty do bieżącej pielęgnacji i zabezpieczenia, takie jak dressingi do tworzyw sztucznych, odżywki do zabezpieczenia skóry oraz quick detailery do szybkiego odświeżenia plastików, skórzanej tapicerki i wyświetlaczy LCD. W kategorii wnętrze auta oferujemy także niesamowite zapachy od Fresso i California Scents.

Aktywne filtry

 • Deturner Interior Set – zestaw do czyszczenia i zabezpieczenia wnętrza auta

  94,90 zł

  Deturner Interior Set - Skuteczny zestaw do czyszczenia i zabezpieczania wnętrza auta. Ready Interior Cleaner i Interior Dressing w komplecie z akcesoriami.

 • California Scents Barbara Berry - Puszka zapachowa

  14,99 zł

  Odświeżacz powietrza CALIFORNIA SCENTS zapach Santa Barbara Berry. 

 • ADBL Interior QD 1l - czyszczenie wnętrza

  49,90 zł

  ADBL INTERIOR QD jest uniwersalnym środkiem czyszczącym do wnętrz samochodu. Jego działanie polega na odświeżeniu powierzchni i usunięciu drobnych zabrudzeń, przywracając naturalny wygląd elementów. Środek nie pozostawia smug na elementach lakierowanych i ma właściwości antystatyczne. Dzięki zawartym w nim filtrom UV, chroni tworzywa przed starzeniem. Efekt odświeżenia powierzchni jest widoczny już po kilku minutach od aplikacji.

 • SONAX Profiline Fabric Coating 1L - impregnat do tkanin

  139,00 zł

  SONAX Profiline Fabric Coating to impregnat do tkanin przeznaczony do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Innowacyjna formuła nie zawiera żywic fluoroorganicznych i impregnuje dachy w samochodach cabrio, tapicerkę, namioty, tekstylia outdoor itp. na bazie wysokiej jakości żywic silikonowych, czyniąc je niezwykle odpornymi na wodę. Odświeża kolory i chroni przed ponownym zabrudzeniem.

 • Colourlock Elephant Wosk do skór 15ml

  32,00 zł

  Elephant Leder Preserver to wosk impregnujący wszystkie rodzaje skór gładkich, oparty na składnikach 100% syntetycznych. Wosk jest wolny od kwasów i bezzapachowy, nie zawiera tłuszczy zwierzęcych ani roślinnych. Receptura wosku była używana od dziesięcioleci przez europejskie muzea do pielęgnacji i ochrony antycznych oraz mocno wyschniętych skór. Wosk ten zapewnia ochronę skóry przed pleśnią i pęknięciami, odświeża kolor i złote wykończenia, a po użyciu zostawia zaimpregnowaną powierzchnię skóry.

 • California Scents Coronado Cherry - Puszka zapachowa

  14,99 zł

  Odświeżacz powietrza CALIFORNIA SCENTS zapach Coronado Cherry.

 • ADBL Interior QD 500ml - czyszczenie wnętrza

  37,90 zł

  ADBL INTERIOR QD jest uniwersalnym środkiem czyszczącym do wnętrz samochodu. Jego działanie polega na odświeżeniu powierzchni i usunięciu drobnych zabrudzeń, przywracając naturalny wygląd elementów. Środek nie pozostawia smug na elementach lakierowanych i ma właściwości antystatyczne. Dzięki zawartym w nim filtrom UV, chroni tworzywa przed starzeniem. Efekt odświeżenia powierzchni jest widoczny już po kilku minutach od aplikacji.

 • ADBL Interior WOW 500ML - Bananowy zapach - Dressing do tworzyw sztucznych

  49,90 zł

  ADBL Interior WOW to specjalny preparat do odżywiania i ochrony powierzchni z tworzyw sztucznych, takich jak plastik, winyl czy guma. Po zastosowaniu, produkt nadaje im głębokie, satynowe wykończenie. Ponadto, preparat zawiera silne filtry UV, które chronią tworzywa sztuczne przed degradacją spowodowaną działaniem promieni słonecznych. Warstwa ochronna utworzona po aplikacji zmniejsza przyczepność brudu, a specjalne dodatki mają działanie antystatyczne.

 • Colourlock Leder Protector 150ml - Do skór

  56,00 zł

  Leder Protector to mleczko do pielęgnacji skóry gładkiej, które ma za zadanie chronić ją przed szkodliwymi promieniami UV oraz wysychaniem. Produkt zawiera kompleksowy system ochronny, który działa jak antyoksydant, zapobiegając utlenianiu skóry. Regularne stosowanie tego mleczka pozwala utrzymać skórę w dobrym stanie i przedłużyć jej żywotność.

 • California Scents Cranberry - Puszka zapachowa

  14,99 zł

  Odświeżacz powietrza CALIFORNIA SCENTS zapach Coronado Cranberry

 • ADBL Interior QD 5l - czyszczenie wnętrza

  129,90 zł

  ADBL INTERIOR QD jest uniwersalnym środkiem czyszczącym do wnętrz samochodu. Jego działanie polega na odświeżeniu powierzchni i usunięciu drobnych zabrudzeń, przywracając naturalny wygląd elementów. Środek nie pozostawia smug na elementach lakierowanych i ma właściwości antystatyczne. Dzięki zawartym w nim filtrom UV, chroni tworzywa przed starzeniem. Efekt odświeżenia powierzchni jest widoczny już po kilku minutach od aplikacji.

 • FUNKY WITCH Mademoiselle 215 ml - matowy dressing do plastików wewnętrznych,...

  31,00 zł

  FUNKY WITCH Mademoiselle Matt Plastics & Rubber Protectant to preparat, który został stworzony z myślą o ochronie kokpitu, wewnętrznych plastików oraz elementów gumowych. Te powierzchnie są szczególnie narażone na szkodliwe działanie promieniowania UV, co może prowadzić do utraty koloru i osłabienia ich struktury. Dodatkowo, kurz często osadza się na tych elementach, co pogarsza ich wygląd. Formuła tego produktu oparta jest na polimerach, które zapewniają trwałość, wydajność i łatwą aplikację preparatu.