Mikrofibry i ręczniki
Mikrofibry i ręczniki

Mikrofibry i ręczniki

W kategorii ta znajdują się różne produkty do pielęgnacji i osuszania samochodu wykonane z miękkiej i puszystej mikrofibry, która jest bezpieczna dla lakieru. Są to między innymi ściereczki i ręczniki do osuszania lakieru, mikrofibry do aplikacji powłok ceramicznych, ściereczki do szyb, mikrofibry do usuwania past i do polerowania wosku.

Aktywne filtry

 • Work Stuff Worker 10-pack mikrofibry bez krawędzi

  109,90 zł

  Work Stuff Worker 10-pack mikrofibry bez krawędzi zawiera 10 sztuk wielofunkcyjnej mikrofibry przeznaczonej do czyszczenia i pielęgnacji różnych elementów w samochodzie. Można jej używać podczas nakładania past polerskich, wosków, Quick detailer'ów, Quick wax'ów oraz do wszystkich prac we wnętrzu auta. Mikrofibra ma laserowo cięty logotyp WORK STUFF i jest sprzedawana w opakowaniu zawierającym 10 sztuk. 

 • Work Stuff Monster Drying Towel XS 55x50cm - ręcznik

  39,90 zł

  Work Stuff Monster Drying Towel XS 55x50cm to ręcznik mikrofibrowy to produkt najwyższej jakości, idealny do osuszania samochodu. Posiada unikatową mikrofibrę o niesamowitej zdolności pochłaniania i schnięcia wody. Dzięki delikatnym włóknom, osuszanie samochodu jest bezpieczne i nie powoduje zarysowań.

 • WaxPro NoLimit Violet 360gsm 40x40cm bez obszycia

  8,90 zł

  waxPRO NoLimit Violet o rozmiarze 40x40cm i gramaturze 360gsm to bardzo chłonna i delikatna mikrofibra, co minimalizuje ryzyko powstawania mikrorys na powierzchni. Nadaje się do prac wykończeniowych takich jak polerowanie wosków, docieranie quick detailerów oraz powłok kwarcowych. Każda mikrofibra pakowana jest w oryginalne opakowanie foliowe z nadrukiem.

 • waxPRO NoLimit Blue 360gsm 40x40cm bez obszycia

  8,90 zł

  waxPRO NoLimit Blue o rozmiarze 40x40cm i gramaturze 360gsm to bardzo chłonna i delikatna mikrofibra, co minimalizuje ryzyko powstawania mikrorys na powierzchni. Nadaje się do prac wykończeniowych takich jak polerowanie wosków, docieranie quick detailerów oraz powłok kwarcowych. Każda mikrofibra pakowana jest w oryginalne opakowanie foliowe z nadrukiem.

 • ADBL Goofer 35x35cm - do powierzchni szklanych

  31,90 zł

  HIGH QUALITY WAFFLE CLOTH ADBL GOOFER TOWEL to wysokiej jakości ściereczka, która jest niezastąpiona podczas pielęgnacji powierzchni szklanych. Dzięki jej specjalnej strukturze oraz zastosowaniu razem z ADBL GLASS CLEANER, zapewnia ona łatwe i skuteczne czyszczenie szyb i luster, pozostawiając powierzchnię bez smug. Może być również wykorzystana do bonettowania, tam gdzie użycie ekstraktora nie jest wskazane.

 • ADBL Twisted Towel 70x90cm - Ręcznik do osuszania

  69,90 zł

  ADBL TWISTED TOWEL to bardzo chłonny ręcznik przeznaczony do osuszania karoserii samochodowej. Dzięki dużej powierzchni i wygodnemu kształtowi jest łatwy w użyciu, a skręcone włókna sprawiają, że ręcznik osusza powierzchnię bez pozostawiania smug. Wykonany z najlepszych mikrowłókien, ADBL TWISTED TOWEL świetnie wchłania wodę i jest całkowicie bezpieczny dla powierzchni. Ręcznik ten jest wyjątkowo trwały dzięki specjalnemu obszyciu, co gwarantuje długie użytkowanie. Krótkie włosie poprawia także śliskość ręcznika na lakierze, co ułatwia proces osuszania karoserii.

 • Mikrofibra 40x40cm Biała bez krawędzi - do czyszczenie wnętrza

  8,00 zł

  Mikrofibra bezszwowa do skór i wnętrza to ściereczka, która dzięki bardziej mięsistej strukturze w stosunku do innych mikrofibr, doskonale usuwa brud i inne zanieczyszczenia ze skóry, tapicerki materiałowej, boczków oraz podsufitki. Ściereczka ta nie zawiera białych pigmentów, co eliminuje ryzyko zafarbowania czyszczonych powierzchni.

 • Mikrofibra 40x40cm Szara bez krawędzi 380g/m2

  10,50 zł

  Mikrofibra bezszwowa Gray Coyote to ściereczka, która z jednej strony posiada krótkie i płaskie włosie, a z drugiej długie i bardzo gęste włosie o strukturze puchu. Rozmiar ściereczki to 40x40cm, a jej gramatura wynosi 380g/m2.100

 • Mikrofibra szara 40x40cm bez krawędzi - VELVET

  10,50 zł

  Mikrofibra o wymiarach 40x40cm posiada z obu stron krótkie, niezwykle delikatne włosie o strukturze aksamitu. Ta bezszwowa ściereczka jest uznawana za najbardziej multifunkcyjną mikrofibrę na rynku, co oznacza, że może być stosowana do różnych zadań czyszczących i pielęgnacyjnych.

 • Ręcznik Waflowy 60x80cm Niebieski 440g/m2

  36,90 zł

  RĘCZNIK WAFLOWY BLUE LAGOON to ręcznik do suszenia samochodu o bardzo dobrej jakości. Posiada delikatne satynowe obszycie oraz wgłębienia na całej powierzchni, co umożliwia doskonałe wchłanianie wody. Nie pozostawia włosków, zacieków, smug ani zarysowań, dzięki czemu doskonale nadaje się również do suszenia szyb.

 • Shiny Garage Extreme Drying Towel 40x40cm MINI - ręcznik samochodowy

  29,90 zł

  Shiny Garage Extreme Drying Towel 40x40cm MINI to nowoczesny ręcznik do suszenia samochodu. Dzięki zastosowaniu technologii "Twisted Loop" ręcznik jest w stanie wchłonąć dużą ilość wody bez konieczności wyciskania. Jest on bardzo chłonny i delikatny, co pozwala na bezpieczne używanie go bez ryzyka zarysowania lakieru.

 • ADBL Exterior Sample Set – zestaw kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji lakieru

  129,90 zł

  ADBL Exterior Sample Set to kompletny zestaw produktów i akcesoriów, które są niezbędne do profesjonalnej pielęgnacji lakieru pojazdu. Zawiera różnorodne kosmetyki o różnych zastosowaniach.

  W skład zestawu wchodzą:
  ADBL Synthetic Spray Wax 200ml
  ADBL Vampire Liuqid 200ml
  ADBL Snowball 200ml
  ADBL Puffy Towel
  ADBL Round Detailing Brush 12
  ADBL Caremitt