Soft99

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 35,00 zł - 160,00 zł

Pojemność - cecha

Pojemność - cecha

Ilość

Ilość

Lista produktów marki Soft99

Soft99 to marka oferująca innowacyjne kosmetyki do profesjonalnego auto detailingu. Zabezpieczenie karoserii, woskowanie czy konserwacja opon to tylko kilka z wielu ważnych zadań, przed którymi staje każdy właściciel pojazdu, który dba o jego estetykę i bezpieczeństwo.

Aktywne filtry

 • SOFT99 Ultra Glaco - niewidzialna wycieraczka

  84,99 zł

  Soft99 Ultra Glaco to bardzo wydajny i łatwy w aplikacji preparat, który tworzy niewidzialną powłokę zabezpieczającą powierzchnię szyb. Dzięki niemu uzyskujemy efekt "niewidzialnej wycieraczki", który jest dostępny już od prędkości 45 km/h i utrzymuje się przez okres nawet 1 roku. Produkt jest odpowiedni na każdą pogodę, szczególnie w okresie zimowym, gdy szyby często ulegają zamarzaniu z powodu opadów śniegu lub występowania szronu.

 • SOFT99 Glaco Roll On Large 120ml - niewidzialna wycieraczka

  59,99 zł

  Glaco Roll On Large to prosta w aplikacji powłoka na szkło, która jest niesamowicie wydajna. Zabezpiecza szyby samochodu przed deszczem i zapewnia efekt "niewidzialnej wycieraczki" już od prędkości 45 km/h. Dzięki temu, że odpycha wodę, szyby i lusterka pozostają czyste i suche, a preparat działa niezależnie od pogody. Można go z łatwością stosować nawet na dużych pojazdach, a specjalnie zaprojektowana butelka i efektywny dozownik ułatwiają aplikację. Należy jednak pamiętać, że nie wolno rozprowadzać produktu na mokrych szybach, gdyż może to spowodować ich uszkodzenie. Glaco Roll On Large chroni również przed zamarzaniem szyb z powodu opadów śniegu czy występowania szronu, co jest szczególnie ważne zimą.

 • SOFT99 Water Block Wax Light 300g - Wosk do jasnego lakieru

  99,90 zł

  Soft99 Water Block Light to mieszanka wosku i czystej karnauby, która po nałożeniu na karoserię tworzy grubą powłokę, zapewniającą intensywny połysk. Ponadto, preparat tworzy silną powłokę hydrofobową na powierzchni samochodu, zapobiegając osadzaniu się kropel wody na karoserii i eliminując powstawanie plam wodnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych polimerów, trwałość produktu wynosi aż 3 miesiące.

 • SOFT99 Glaco Q 75ml - niewidzialna wycieraczka

  64,99 zł

  Jeśli zależy Ci na dobrej widoczności podczas deszczowej pogody, warto rozważyć zakup preparatu Glaco Q - powłoki ochronnej dla szyb samochodowych, która zapewnia efekt "niewidzialnej wycieraczki". Produkt ten z łatwością usuwa z szyb tłuste plamy i zanieczyszczenia, a po zastosowaniu tworzy gładką warstwę ochronną, utrudniającą gromadzenie się brudu i posiadającą właściwości hydrofobowe. Dodatkowo, nie pozostawia na szybach tłustych plam, a biała barwa preparatu ułatwia jego wytarcie. Kształt opakowania umożliwia łatwą aplikację nawet w rogach szyb.

 • SOFT99 Water Block Dark 300g - Wosk do ciemnego lakieru

  99,90 zł

  Soft99 Water Block Wax to mieszanka wosku i czystej karnauby, która tworzy na karoserii gruba powłokę zapewniającą intensywny połysk. Dodatkowo, preparat tworzy silną powłokę hydrofobową, zapobiegając zatrzymywaniu się kropli wody na karoserii i eliminując plamy wodne. Po zastosowaniu Water Block Wax Gloss Type, woda spływa z powierzchni samochodu bez trudu. Nowoczesne polimery zapewniają trwałość produktu na poziomie 3 miesięcy.

 • SOFT99 White Soft Wax 350g - Wosk - Powłoka hydrofobowa

  76,99 zł

  Jeśli twoje białe lub jasne auto często ma nieestetyczne plamy po wodzie, idealnym rozwiązaniem może być zastosowanie wosku White Soft Wax - preparatu, który skutecznie usuwa wszelkie ślady i tworzy hydrofobową powłokę. Dzięki swojej pastowej konsystencji, pasta jest łatwa do aplikacji i może być stosowana również na lakierowanych powierzchniach zderzaków i lusterkach.

 • SOFT99 Pearl & Metallic Soft 300g - Wosk do lakierów perłowych

  76,99 zł

  Jeśli chcesz zachować lśniącą i czystą powłokę swojego samochodu, zalecamy zastosowanie pasty woskującej Pearl & Metallic Soft. Produkt ten tworzy dodatkową warstwę ochronną przed deszczem oraz zanieczyszczeniami, co pozwala utrzymać powłokę samochodu w nienaruszonym stanie na dłużej. Dodatkowo, preparat podkreśla połysk karoserii i może pomóc w usunięciu nowych zabrudzeń. Pearl & Metallic Soft jest dedykowany dla delikatnych lakierów metalik i lakierów perłowych mikowych. Dzięki pastowej konsystencji, aplikacja produktu jest prosta i można go stosować również na lakierowanych powierzchniach zderzaków i lusterek.

 • SOFT99 Mirror Shine Wax Light 200g - Wosk do jasnych lakierów

  99,99 zł

  Mirror Shine WAX Light to twardy wosk, który tworzy grubowarstwowe powłoki bez potrzeby wycierania czy suszenia. Po zastosowaniu wraz z dołączoną do zestawu ściereczką z mikrofibry, produkt tworzy efektowny, lustrzany połysk na powierzchni lakieru. Dodatkowo, może być stosowany do elementów plastikowych, takich jak osłony reflektorów czy lamp tylnych. Preparat jest dedykowany dla jasnych kolorów lakierów samochodowych. Produkt zapewnia trwałość do trzech miesięcy.

 • SOFT99 Glaco De Cleaner - Niewidzialna wycieraczka

  43,99 zł

  Preparat ten doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia z szyb, takie jak ptasie odchody, brud, pył czy zabrudzenia z drogi. Dzięki jego zastosowaniu szyby pozostaną czyste i pozbawione smug, co zapewni doskonałą widoczność podczas jazdy. Dodatkowo, efekt odpychania wody zauważysz już przy prędkości 60 km/h, co zapewni bezpieczeństwo podczas deszczowej pogody.

 • SOFT99 Mirror Shine Wax Dark 200g - Wosk do ciemnego lakieru

  99,99 zł

  Mirror Shine Wax Dark to twardy wosk, który tworzy grubowarstwowe powłoki bez konieczności wycierania lub suszenia. Po zastosowaniu dołączonej do zestawu ściereczki z mikrofibry, nadaje samochodowi głęboki lustrzany połysk. Może być również używany do plastikowych części, takich jak osłony reflektorów i lamp tylnych. Jest odpowiedni dla ciemnych i czarnych lakierów samochodowych i trwa aż do 3 miesięcy.

 • SOFT99 Glaco DX - Niewidzialna wycieraczka

  74,99 zł

  Glaco DX to najnowsza generacja płynnej wycieraczki z serii Glaco, która zapewnia niespotykaną dotąd, ekstremalną hydrofobowość oraz łatwość aplikacji i ergonomię pracy, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas jazdy w deszczu i codziennego użytkowania samochodu w jeszcze prostszy sposób. Ta rewolucyjna wycieraczka wykorzystuje nowo opracowaną technologię SARF (Strong Adhesion + Rapid Finish), która skraca czas wiązania produktu z szybą do zaledwie 5 minut, umożliwiając łatwe usuwanie pozostałości i zapewniając trwałość aż do 4 miesięcy. Dodatkowo, powłoka tworzy ultragładką warstwę, która skutecznie odpycha wodę z szyb, zapewniając szybkość i niezrównaną moc.

 • SOFT99 Glaco W Jet Strong 180ml - niewidzialna wycieraczka

  64,99 zł

  SOFT99 Glaco W Jet Strong 180ml to preparat do zabezpieczenia szyb samochodu powłoką ochronną. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu dozownikowi, aplikacja jest błyskawiczna - zaledwie 3 sekundy, a ilość kropelkowania jest o 50% większa niż w innych produktach. Preparat zapewnia hydrofobizację szyb samochodu oraz lusterek wykonanych z zwierciadeł szklanych. Może być stosowany nawet na dużych samochodach, takich jak minivany, a jego skuteczność utrzymuje się nawet podczas silnego deszczu.