Shiny Garage

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 10,00 zł - 130,00 zł

Pojemność - cecha

Pojemność - cecha

Lista produktów marki Shiny Garage

Shiny Garage to marka kosmetyków i akcesoriów do detailingu, która powstała w 2012 roku. Założona została przez grupę pasjonatów, którzy chcieli oferować wysokiej jakości produkty dla właścicieli samochodów, którzy lubią dbać o swoje pojazdy. Produkty Shiny Garage charakteryzują się doskonałą jakością i atrakcyjną ceną. W ofercie znajduje się szeroki wybór produktów, a marka wyróżnia się szczególnie zaawansowanymi środkami, które zapewniają ciekawe wrażenia zmysłowe podczas procesu detailingu.

Aktywne filtry

 • Shiny Garage - Butelka na rozcieńczanie produktów 1L

  13,90 zł

  Shiny Garage oferuje butelkę na rozcieńczanie produktów, która charakteryzuje się etykietą bez nadruku, co pozwala na zapisanie nazwy produktu, oraz dużą, pustą tabelą na tyle butelki, która umożliwia robienie notatek dotyczących rozcieńczenia lub uwag odnośnie produktu. Butelka ma pojemność 1L i wykonana jest z materiału HDPE.

 • Shiny Garage - szczoteczka do skór

  15,90 zł

  Shiny Garage - szczoteczka do skór została stworzona we współpracy z profesjonalnymi studiami detailingu. Jest to szczotka przeznaczona do czyszczenia tapicerki skórzanej. Włosie szczotki zostało odpowiednio dobrane, aby zapewnić bezpieczeństwo pracy na delikatnym materiale jakim jest tapicerka skórzana. Produkt ten nie rysuje powierzchni i nie farbuje tapicerki. W połączeniu z produktami czyszczącymi do tapicerki Care For Me, szczotka gwarantuje najwyższy komfort pracy i najlepsze rezultaty.

 • Shiny Garage Interior Quick Detailer 500ml - Czyszczenie wnętrza

  35,90 zł

  Shiny Garage Interior Quick Detailer 500ml to produkt przeznaczony do szybkiego odświeżenia wewnętrznych elementów samochodu wykonanych z różnych materiałów takich jak: plastik, winyl, skóra, drewno i aluminium. Po użyciu pozostawia fabryczne matowe wykończenie oraz zabezpieczenie antystatyczne i przeciw promieniom UV. Produkt skutecznie usuwa lekkie zabrudzenia i zapewnia ochronę powierzchni wewnątrz samochodu.

 • Shiny Garage Back2Black Polymer Tire Dressing 1L - dressing do opon

  129,90 zł

  Shiny Garage Back2Black TTD 1L to produkt w formie gęstego mleczka, który został opracowany w oparciu o SiO2. Służy do utrzymywania opon w dobrej kondycji, poprzez ich odżywianie oraz zabezpieczanie przed nadmiernym zużyciem i utratą koloru. Produkt ten zapewnia również właściwości antystatyczne i hydrofobowe, dzięki czemu opony są bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych. Shiny Garage Back2Black TTD 500ml nie zawiera silikonów i pozostawia nietłuste satynowe wykończenie.

 • Shiny Garage Sleek Shampoo LE Watermelon 500ml - szampon samochodowy

  29,90 zł

  Shiny Garage Sleek Shampoo LE Watermelon 500ml to limitowana edycja szamponu premium o wyjątkowym zapachu arbuzowym. Produkt ten zawiera najczystsze i najwyższej jakości składniki, co pozwala na wytwarzanie gęstej piany, zapewniającej świetny poślizg i łatwe wypłukiwanie. Podczas mycia samochodu, pianka powstająca dzięki szamponowi pomaga odspoić i w bezpieczny sposób usunąć z lakieru wszelkie zanieczyszczenia, bez ryzyka powstania zarysowań. Szampon ten nie reaguje z polerowanym aluminium, delikatnymi elementami chromowanymi czy plastikowymi.

 • Shiny Garage Monster Wheel Cleaner Plus Gel 1l - Żel do czyszczenia felg

  69,90 zł

  Shiny Garage Monster Wheel Cleaner Plus Gel 1l - to żelowy preparat do mycia felg, który dzięki swojej formule może dłużej oddziaływać na zabrudzenia, co sprawia, że jest bardzo skuteczny. Zawiera specjalny składnik deironizujący, który pozwala na usunięcie metalicznych zanieczyszczeń z powierzchni felg. Produkt ten świetnie radzi sobie z usuwaniem tłustych osadów i pyłu hamulcowego, dzięki czemu felgi po jego użyciu odzyskują swój pierwotny blask.

 • Shiny Garage Sleek Shampoo LE TuttiFrutti 500ml - szampon samochodowy

  29,90 zł

  Shiny Garage Sleek Shampoo LE TuttiFrutti 500ml to limitowana edycja szamponu premium o wyjątkowym zapachu arbuzowym. Produkt ten zawiera najczystsze i najwyższej jakości składniki, co pozwala na wytwarzanie gęstej piany, zapewniającej świetny poślizg i łatwe wypłukiwanie. Podczas mycia 0 samochodu, pianka powstająca dzięki szamponowi pomaga odspoić i w bezpieczny sposób usunąć z lakieru wszelkie zanieczyszczenia, bez ryzyka powstania zarysowań. Szampon ten nie reaguje z polerowanym aluminium, delikatnymi elementami chromowanymi czy plastikowymi.

 • Shiny Garage All Around APC 1l - Uniwersalny środek czyszczący

  34,90 zł

  Shiny Garage All Around APC 1l to skuteczny, wielozadaniowy koncentrat do czyszczenia, zarówno elementów zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Składniki aktywne skutecznie wiążą zabrudzenia i odspajają je od czyszczonej powierzchni, dzięki czemu produkt bez problemu radzi sobie zarówno z ciężkimi zabrudzeniami karoserii, jak i wnętrza.

 • Shiny Garage Sleek Shampoo 500ml - szampon samochodowy

  29,90 zł

  Shiny Garage Sleek Shampoo 500ml to limitowana edycja szamponu premium o wyjątkowym zapachu arbuzowym. Produkt ten zawiera najczystsze i najwyższej jakości składniki, co pozwala na wytwarzanie gęstej piany, zapewniającej świetny poślizg i łatwe wypłukiwanie. Podczas mycia 0 samochodu, pianka powstająca dzięki szamponowi pomaga odspoić i w bezpieczny sposób usunąć z lakieru wszelkie zanieczyszczenia, bez ryzyka powstania zarysowań. Szampon ten nie reaguje z polerowanym aluminium, delikatnymi elementami chromowanymi czy plastikowymi.

 • Shiny Garage Base Shampoo 500ml - szampon samochodowy

  24,90 zł

  Shiny Garage Base Shampoo 500ml to skuteczny podstawowy szampon o silnych właściwościach myjących. Produkt ten zawiera składniki, które są w stanie rozpuszczać brud i skutecznie usuwać zanieczyszczenia z lakieru. Gęsta piana minimalizuje ryzyko powstania zarysowań na lakierze podczas mycia, a jednocześnie zapewnia odpowiedni poślizg dla rękawicy lub gąbki myjącej.

 • Shiny Garage Quick Detail Spray 500ml - Wysoki połysk

  29,90 zł

  Shiny Garage Quick Detail Spray 500ml to produkt typu quick detailer, który pozwala na szybkie odświeżenie wyglądu karoserii. Preparat jest łatwy w aplikacji, nawet w bezpośrednim słońcu i przy dużej wilgotności, a po zastosowaniu pozostawia powierzchnię czystą, śliską i błyszczącą, usuwając jednocześnie ślady po twardej wodzie. Najważniejsze cechy produktu to brak silikonu, co pozwala na jego stosowanie w lakierniach, oraz idealna formuła na warunki zlotowe. Produkt pozwala na szybkie i skuteczne odświeżenie wyglądu karoserii.

 • Shiny Garage Quick Detail Spray 1L - Wysoki połysk

  50,00 zł

  Shiny Garage Quick Detail Spray 1L to produkt typu quick detailer, który pozwala na szybkie odświeżenie wyglądu karoserii. Preparat jest łatwy w aplikacji, nawet w bezpośrednim słońcu i przy dużej wilgotności, a po zastosowaniu pozostawia powierzchnię czystą, śliską i błyszczącą, usuwając jednocześnie ślady po twardej wodzie. Najważniejsze cechy produktu to brak silikonu, co pozwala na jego stosowanie w lakierniach, oraz idealna formuła na warunki zlotowe. Produkt pozwala na szybkie i skuteczne odświeżenie wyglądu karoserii.