Royal Pads

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 2,00 zł - 35,00 zł

Lista produktów marki Royal Pads

Royal Pads to marka z Polski, która specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości padów polerskich i akcesoriów detailingowych. Współpracują oni z najlepszymi studiami detailingowymi, aby produkty były zgodne z oczekiwaniami pasjonatów i specjalistów. Dzięki temu, oferowane produkty są wykonane z najlepszych materiałów i charakteryzują się doskonałą jakością.

Aktywne filtry

 • Royal Tyre Dressing - Aplikator do opon

  6,00 zł

  Royal Tyre Dressing to produkt o ergonomicznej konstrukcji, która umożliwia dokładne i łatwe nałożenie dressingu na opony. Dzięki precyzyjnie zaprojektowanym kształtom aplikatora, możliwe jest dostosowanie go do każdej opony, co zapewnia precyzyjne i równomierne rozprowadzenie produktu. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu takiego aplikatora, nie ma już potrzeby dotykania dressingu bezpośrednio dłonią, co rozwiązuje problem brudnych rąk podczas aplikacji.

 • Royal Air Hard Pad For DA Biały 130mm - twarda gąbka

  23,50 zł

  Royal Air Hard Pad For DA (130mm) to twarda gąbka polerska o właściwościach ściernych (cutting), która jest kompatybilna z wszelkimi powłokami lakierniczymi. Dzięki dodatkowemu otworowi w centralnej części pada, ciepło wydzielane przez śrubę mocującą "backing plate" jest odprowadzane, co pozwala na zachowanie właściwości gąbki polerskiej na dłuższy czas.

 • Royal Air Hard Pad For DA Biały 150mm - twarda gąbka

  28,50 zł

  Royal Air Hard Pad For DA (150mm) to twarda gąbka polerska o właściwościach ściernych (cutting), która jest kompatybilna z wszelkimi powłokami lakierniczymi. Dzięki dodatkowemu otworowi w centralnej części pada, ciepło wydzielane przez śrubę mocującą "backing plate" jest odprowadzane, co pozwala na zachowanie właściwości gąbki polerskiej na dłuższy czas.

 • Royal Air Heavy Cut Pad For DA Niebieski 130mm - Bardzo twarda gąbka

  23,50 zł

  Royal Air Heavy Cut Pad For DA (130mm) to bardzo twarda gąbka polerska, która została stworzona do pierwszego etapu korekcji lakieru, czyli "Cutting". Nadaje się do stosowania z każdą powłoką lakierniczą. Gąbka ma zamkniętą strukturę komórkową, centralny otwór odprowadzający ciepło oraz bardzo wysokie właściwości ścierne.

 • Royal Air Heavy Cut Pad For DA Niebieski 150mm - Bardzo twarda gąbka

  28,50 zł

  Royal Air Heavy Cut Pad For DA (150mm) to bardzo twarda gąbka polerska, która została stworzona do pierwszego etapu korekcji lakieru, czyli "Cutting". Nadaje się do stosowania z każdą powłoką lakierniczą. Gąbka ma zamkniętą strukturę komórkową, centralny otwór odprowadzający ciepło oraz bardzo wysokie właściwości ścierne.

 • Royal Air Heavy Cut Pad For DA Niebieski 80mm - Bardzo twarda gąbka

  18,50 zł

  Royal Air Heavy Cut Pad For DA (80mm) to bardzo twarda gąbka polerska, która została stworzona do pierwszego etapu korekcji lakieru, czyli "Cutting". Nadaje się do stosowania z każdą powłoką lakierniczą. Gąbka ma zamkniętą strukturę komórkową, centralny otwór odprowadzający ciepło oraz bardzo wysokie właściwości ścierne.

 • Royal Air Medium Pad For DA Żółty 130mm - średnia twardość

  23,50 zł

  Royal Air Medium Pad For DA (130mm) to gąbka polerska o średniej twardości, która może być użyta do wszystkich rodzajów powłok lakierniczych. Dzięki otworowi w centralnej części pada, który odprowadza ciepło wytworzone przez śrubę mocującą "backing plate", gąbka polerska utrzymuje swoje właściwości przez dłuższy czas

 • Royal Air Medium Pad For DA Żółty 150mm - średnia twardość

  28,50 zł

  Royal Air Medium Pad For DA (150mm) to gąbka polerska o średniej twardości, która może być użyta do wszystkich rodzajów powłok lakierniczych. Dzięki otworowi w centralnej części pada, który odprowadza ciepło wytworzone przez śrubę mocującą "backing plate", gąbka polerska utrzymuje swoje właściwości przez dłuższy czas

 • Royal Air Medium Pad For DA Żółty 80mm - średnia twardość

  18,50 zł

  Royal Air Medium Pad For DA (80mm) to gąbka polerska o średniej twardości, która może być użyta do wszystkich rodzajów powłok lakierniczych. Dzięki otworowi w centralnej części pada, który odprowadza ciepło wytworzone przez śrubę mocującą "backing plate", gąbka polerska utrzymuje swoje właściwości przez dłuższy czas

 • Royal Air One Step Pad Pomarańczowy 130mm - Pad do One Step-a

  23,50 zł

  Royal AIR One Step Pad (130mm) to gąbka polerska o średniej twardości, która jest przeznaczona do jednoetapowych prac polerskich typu "One Step". Może być stosowana do wszystkich rodzajów powłok lakierniczych i jest szczególnie skuteczna w przypadku miękkich i średnio twardych lakierów, pozostawiając delikatne wykończenie, podobne do efektów uzyskiwanych z miękkimi gąbkami polerskimi. Najlepsze rezultaty uzyskujemy, używając past dedykowanych do prac typu One Step. Pad polerski jest przeznaczony dla maszyn orbitalnych Dual-Action.

 • Royal Air One Step Pad Pomarańczowy 150mm - Pad do One Step-a

  28,50 zł

  Royal AIR One Step Pad (150mm) to gąbka polerska o średniej twardości, która jest przeznaczona do jednoetapowych prac polerskich typu "One Step". Może być stosowana do wszystkich rodzajów powłok lakierniczych i jest szczególnie skuteczna w przypadku miękkich i średnio twardych lakierów, pozostawiając delikatne wykończenie, podobne do efektów uzyskiwanych z miękkimi gąbkami polerskimi. Najlepsze rezultaty uzyskujemy, używając past dedykowanych do prac typu One Step. Pad polerski jest przeznaczony dla maszyn orbitalnych Dual-Action.

 • Royal Air One Step Pad Pomarańczowy 80mm - Pad do One Step-a

  18,50 zł

  Royal AIR One Step Pad (80mm) to gąbka polerska o średniej twardości, która jest przeznaczona do jednoetapowych prac polerskich typu "One Step". Może być stosowana do wszystkich rodzajów powłok lakierniczych i jest szczególnie skuteczna w przypadku miękkich i średnio twardych lakierów, pozostawiając delikatne wykończenie, podobne do efektów uzyskiwanych z miękkimi gąbkami polerskimi. Najlepsze rezultaty uzyskujemy, używając past dedykowanych do prac typu One Step. Pad polerski jest przeznaczony dla maszyn orbitalnych Dual-Action.