Rain-X

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 26,00 zł - 30,00 zł

Pojemność - cecha

Pojemność - cecha

Lista produktów marki Rain-X

Rain-X to firma, która od ponad 40 lat oferuje kierowcom innowacyjne produkty pomagające w skutecznej ochronie przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki zastosowanej technologii frezowania wody, ich wycieraczki i środki do czyszczenia szyb zapewniają doskonałą widoczność w deszczu i innych trudnych warunkach pogodowych. Rain-X jest wiodącym producentem na rynku części samochodowych oraz produktów do pielęgnacji szyb samochodowych.

Aktywne filtry

 • Rain X 2w1 Czyste Szyby + Niewidzialna Wycieraczka

  29,99 zł

  Rain-X 2w1 Czyste szyby + Wycieraczka w płynie to płyn do czyszczenia szyb, który oprócz usuwania zabrudzeń, tworzy niewidzialną powłokę, odpychającą krople deszczu, śniegu oraz deszczu ze śniegiem podczas jazdy. Formuła "rain repellent" ułatwia również usuwanie lodu, zabrudzeń drogowych i pozostałości po owadach z szyb. Płyn nie pozostawia smug na powierzchni szyb.

 • Rain X Repellent 200ml - Niewidzialna wycieraczka

  29,99 zł

  Rain-X Rain Repellent to produkt, który poprawia widoczność i bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Działa poprzez tworzenie niewidzialnej powłoki na szybie, która odpycha krople deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Dzięki temu krople wody są zdmuchiwane z szyby przez siłę wiatru generowaną podczas jazdy, co znacznie poprawia widoczność kierowcy. Produkt występuje w pojemności 200 ml.