Pure Chemie

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 23,00 zł - 359,00 zł

Pojemność - cecha

Pojemność - cecha

Lista produktów marki Pure Chemie

Pure Chemie to polski producent kosmetyków samochodowych, który specjalizuje się w tworzeniu łatwych i bezpiecznych w użyciu produktów. Wyróżniają się one przystępną ceną, innowacyjną recepturą oraz wysoką jakością.

Aktywne filtry

 • Pure Chemie Attack - LCK Attack 750ml - Czyszczenie tapicerki

  65,00 zł

  Pure Chemie Attack to uniwersalny środek czyszczący, który skutecznie usuwa różnego rodzaju zabrudzenia, w tym plamy z oleju, tłuszczu, napojów, substancji organicznych i przebarwienia z innych materiałów. Produkt można stosować jako oprysk lub pianownicę do prania tkanin, czyszczenia plastików i innych powierzchni.

 • Pure Chemie Active Foam 1L - Piana aktywna

  39,00 zł

  Active Foam to zaawansowany produkt czyszczący, który można stosować zarówno w formie piany jak i oprysku wstępnego. Innowacyjne składniki zawarte w pianie reagują z zabrudzeniami, rozbijając ich strukturę i ułatwiając ich usunięcie z powierzchni. Wysoka zawartość piany pozwala na skuteczne usunięcie nawet do 90% zabrudzeń, co czyni ten produkt idealnym do mycia bezdotykowego.

 • Pure Chemie All Wheel Cleaner 750ml- Czyszczenie felg

  39,00 zł

  All Wheel Cleaner to skuteczny preparat do czyszczenia felg aluminiowych, stalowych i chromowanych, w tym również polerowanych. Produkt ten szybko i bezpiecznie usuwa większość zabrudzeń z felg, nie powodując korozji. Jest w pełni bezpieczny dla felg, dekli i śrub mocujących. All Wheel Cleaner nie zawiera silnych kwasów, co czyni go bezpiecznym i przyjaznym w pracy dla człowieka.

 • Pure Chemie Ultra Glass Cleaner 750ml - Płyn do szyb

  35,00 zł

  Ultra Glass Cleaner to specjalistyczny środek przeznaczony do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni szklanych, takich jak szyby, lustra oraz ekrany. Produkt zawiera dużą ilość środków powierzchniowo czynnych, dzięki czemu skutecznie usuwa wszelkie rodzaje zabrudzeń, a przy tym łatwo się aplikuje i nie pozostawia smug ani zacieków.

 • Pure Chemie Carnauba Shampoo 750ml - kwaśny szampon z dodatkiem wosku

  33,00 zł

  Delikatny szampon Pure Chemie Carnauba Shampoo, o lekko kwasowym pH i dodatkiem wosku carnauba, sprawia, że po umyciu lakier jest przyjemniejszy w dotyku i odzyskuje głębię koloru. Jest w pełni bezpieczny dla całej powierzchni karoserii, a także skutecznie usuwa praktycznie wszystkie zabrudzenia, nadając wysoki połysk i zwiększając śliskość oraz hydrofobowość powierzchni.

 • Pure Chemie TR Remover 750ml - usuwanie asfaltu, smoły, kleju

  59,00 zł

  Pure Chemie TR Remover 750ml to niezwykle efektywny preparat na bazie nafty, który bezpiecznie usuwa drobinki asfaltu, smoły oraz kleju z elementów lakierowanych, felg, szyb, a także z wnętrza pojazdu. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i łatwą aplikacją, co zapewnia komfortowe użytkowanie, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej dbałości o bezpieczeństwo karoserii.

 • Pure Chemie Sour Foam 1L - kwaśna piana aktywna

  36,00 zł

  Sour Foam to kwasowa aktywna piana lub oprysk stosowany do czyszczenia. Podobnie jak Active Foam, jest zaawansowanym produktem, który można używać zarówno z pianownicą, jak i z lancy, jako oprysk przedmycia.Jako aktywna piana, doskonale rozbija cząsteczki brudu. Cechą charakterystyczną Sour Foam jest jego kwasowe pH. Dzięki temu, piana jest w stanie dotrzeć do głębszych zabrudzeń, pokonując zaschnięte i trudne do usunięcia osady na powierzchni lakieru. To znacznie przyspiesza proces mycia samochodu. Formuła produktu zapewnia bezpieczeństwo powłokom, woskom i poprawia ich hydrofobowość.

 • Pure Chemie Maxi Foam 1L - skoncentrowana piana aktywna

  45,00 zł

  Maxi Foam to skoncentrowana, gęsta aktywna piana, która może być stosowana z użyciem pianownicy. Zapewnia ona wizualny efekt przypominający "piankę do golenia", jednocześnie skutecznie rozmiękczając i usuwając brud. Innowacyjne składniki zawarte w pianie reagują z zabrudzeniami, rozbijając ich strukturę, co umożliwia łatwe usunięcie ich z czyszczonej powierzchni. Duża ilość piany działa grawitacyjnie, skutecznie usuwając znaczną ilość zabrudzeń, dlatego jest idealna do codziennego mycia. Nie pozostawia osadów ani zacieków, zapewniając doskonały połysk. Odpowiednio stosowana nie uszkadza powłok ochronnych ani wosków.

 • Pure Chemie Car Shampoo 750ml - kwaśny szampon samochodowy

  31,00 zł

  Car Shampoo to delikatny szampon o łagodnym, lekko kwasowym pH. Skutecznie usuwa zabrudzenia i nadaje wysoki połysk. Dodatkowo tworzy hydrofobową warstwę na powierzchni karoserii. Ta warstwa sprawia, że powierzchnia staje się śliska i odpycha cząsteczki wody, co zapobiega gromadzeniu się kolejnych zabrudzeń i smug. Ten preparat jest w pełni bezpieczny dla całej powierzchni karoserii, a także dla wcześniej nałożonych wosków i powłok ochronnych.

 • Pure Chemie Pro WSR Shampoo 750ml - szampon o kwaśnym pH

  39,00 zł

  Pro WSR Shampoo to szampon o kwasowym pH, który doskonale sprawdza się zarówno w codziennej pielęgnacji, jak i w profesjonalnym czyszczeniu. Szampon posiada świetne właściwości myjące, skutecznie zmiękcza brud oraz rozpuszcza osady mineralne, atmosferyczne i chemiczne, w tym plamy po wodzie. Po umyciu samochodu tym szamponem, lakier zyskuje piękny połysk, a kwasowe pH sprawia, że szampon skutecznie odtłuszcza powłoki i woski.

 • Pure Chemie PVR Dressing 750ml - dressing do plastików i gum wewnętrznych

  49,00 zł

  PVR Dressing to specjalny balsam o półmatowym wykończeniu, stworzony do czyszczenia i konserwacji plastikowych i gumowych powierzchni wewnątrz pojazdu. Jego głównym celem jest usuwanie zabrudzeń, jednocześnie zabezpieczając powierzchnie i podkreślając głębię kolorów. Tworzy również hydrofobową warstwę, która chroni przed kolejnymi zabrudzeniami i ma właściwości antystatyczne. Nie pozostawia smug ani zacieków, a jego rozprowadzanie jest łatwe. Efekt końcowy to półmatowe wykończenie, które dodaje atrakcyjności.

 • Pure Chemie Tire Gum Dressing 750ml - dressingo do opon

  49,00 zł

  Tire Gum Dressing to preparat przeznaczony do pielęgnacji i odświeżania opon samochodowych oraz innych elementów wykonanych z gumy lub plastiku. Produkt ten przywraca oponom samochodowym efekt świeżości i tworzy warstwę ochronną, która ułatwia ich czyszczenie w przyszłości. Po zastosowaniu preparatu opony mają półmatowe wykończenie.