Marolex

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

 • 18,00 zł - 113,00 zł

Lista produktów marki Marolex

Marolex to firma o długiej tradycji, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju opryskiwaczy. Oferta Marolex obejmuje opryskiwacze do użytku ogrodniczego, domowego oraz spryskiwacze ręczne. Produkty te wyróżniają się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz łatwością użytkowania. Firma Marolex jest znana na rynku ze swojego profesjonalizmu oraz dbałości o potrzeby klientów.

Aktywne filtry

 • Marolex Mini Acid Line 1000 1l - Butelka ze spryskiwaczem

  20,00 zł

  Marolex Mini 1000 Viton to butelka ze spryskiwaczem, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością na kwasy i substancje ropopochodne. Spryskiwacz wyposażony jest w dyszę z regulowanym kątem rozpylenia, a wszystkie elementy są wykonane z wytrzymałych i odpornych na chemikalia materiałów. Dzięki specjalnej głowicy możliwe jest uzyskanie bardzo drobnokroplistego rozpylenia bez kroplenia.

 • Marolex Axel 3000 3l - Pianownica ręczna

  112,99 zł

  Marolex AXEL-Foamer 3000 to ręczna pianownica, która służy do nanoszenia neutralnych oraz wysoko zasadowych pian aktywnych. Pianownica wyposażona jest w trzy wymienne wkładki pieniące, które pozwalają na zmianę gęstości piany. Dodatkowo, pianownica posiada funkcję blokowania spustu oraz zawór, który umożliwia szybkie spuszczenie powietrza z bańki. Produkt ma pojemność 3 litrów.