Fresso Gentleman - Perfumy samochodowe

Fresso Gentleman - Perfumy samochodowe

Zapach Gentleman to mieszanka aromatycznych nut przyprawowych i ziół, takich jak lawenda, rukiew wodna i egzotyczne drewno. Dodatek słodkiej wanilii i ciepłej paczuli nadaje ostrej kompozycji miękkości i otulającego charakteru, podobnego do dotyku kaszmirowego garnituru.

39,99 zł
Brutto

 

Polityka prywatności

 

Warunki dostawy

 

Regulamin sklepu

Zapach Gentleman to mieszanka aromatycznych nut przyprawowych i ziół, takich jak lawenda, rukiew wodna i egzotyczne drewno. Dodatek słodkiej wanilii i ciepłej paczuli nadaje ostrej kompozycji miękkości i otulającego charakteru, podobnego do dotyku kaszmirowego garnituru.

Pojemność: 50 ml

Perfumy sposób użycia:

  1. Rozpyl perfumy w odległości ok. 20cm w kierunku dywaników materiałowych, tworząc mgiełkę.
  2. W przypadku gumowych dywaników, przetestuj perfumy na niewidocznym elemencie tapicerki, upewniając się, że nie pozostawiają śladu.
  3. Unikać wielokrotnej aplikacji w tym samym miejscu. Kierować strumień z dala od twarzy. Nie stosować do ciała. Rozkoszuj się długotrwałym i wyjątkowym zapachem.
  4. Producent nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie produktu niezgodne z jego przeznaczeniem. Produkt przechowywać w pozycji pionowej.

W przypadku złego samopoczucia lub zawrotów głowy natychmiast zaprzestać użytkowania produktu. Nie pozostawiać w temperaturze powyżej 75 stopni Celsjusza.

Opis

Pojemność - cecha
50ml

Zobacz także

Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: