CARLAB Deep Ness 500ml - ceramiczny quick detailer

CARLAB Deep Ness 500ml - ceramiczny quick detailer

CARLAB DEEP NESS to gotowy do użycia preparat, który szybko i bezpiecznie nabłyszcza lakier. Nadaje głębi i śliskości, zwiększa hydrofobowość i trwałość powłok. Idealny do lakierów, tworzyw sztucznych i szyb. Doskonale uzupełnia woski. Uniwersalny w zastosowaniu, o głębokim zapachu jeżyn.

39,90 zł
Brutto

 

Polityka prywatności

 

Warunki dostawy

 

Regulamin sklepu

CARLAB DEEP NESS quick detailer to gotowy do użycia preparat służący do szybkiego i bezpiecznego nabłyszczania lakieru. DEEP NESS nadaje lakierom głębi i śliskości a duża zawartość polimerów w połączeniu z nanokrzemianami gwarantuje niezwykle silną hydrofobowość i trwałość do dwóch miesięcy. DEEP NESS uzupełnia wcześniej położone woski oraz powłoki, doskonale sprawdza się również do stosowania na wszelkie elementy z tworzyw sztucznych oraz szyby a pracę uprzyjemnia niezwykle głęboki zapach owoców jeżyny.

Przeznaczenie:

  • Do użytku profesjonalnego oraz konsumenckiego
  • Mycie ręczne
  • Może być z powodzeniem stosowany w każdym domu – najbardziej uniwersalny preparat myjący

Typ:
Gotowy do użycia

Sposób użycia:

  1. Na lakier suchy: nanieść niewielką ilość DEEP NESS za pomocą atomizera na mikrofibrę, a następnie rozprowadzić i wypracować na elemencie.
  2. Na lakier mokry: nanieść produkt równomiernie za pomocą atomizera na mokry lakier, a następnie spłukać silnie myjką pod ciśnieniem.

UWAGA!

  • Nie stosować na gorące powierzchnie.
  • Nie stosować w słońcu.
  • Przed użyciem wstrząsnąć.

Opis

Pojemność - cecha
500ml
Komentarze (0)