Alkohol Izopropylowy 99,9% 1l -Ze spryskiwaczem
  • Obecnie brak na stanie

Alkohol Izopropylowy 99,9% 1l -Ze spryskiwaczem

Alkohol izopropylowy 99,9% to ekonomiczne rozwiązanie, które jest niezwykle przydatne w procesie przygotowania powierzchni przed aplikacją powłok. Dzięki niemu można łatwo usunąć zabrudzenia, tusze wodoodporne, pasty termoprzewodzące, oleje i smary, bez pozostawienia smug. Jest neutralny chemicznie wobec wielu materiałów powszechnie stosowanych w elektromechanice, optyce i elektronice. Dodatkowo, całkowicie odparowuje bez pozostawiania osadów.

25,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

 

Polityka prywatności

 

Warunki dostawy

 

Regulamin sklepu

Alkohol izopropylowy 99,9% to ekonomiczne rozwiązanie, które jest niezwykle przydatne w procesie przygotowania powierzchni przed aplikacją powłok. Dzięki niemu można łatwo usunąć zabrudzenia, tusze wodoodporne, pasty termoprzewodzące, oleje i smary, bez pozostawienia smug. Jest neutralny chemicznie wobec wielu materiałów powszechnie stosowanych w elektromechanice, optyce i elektronice. Dodatkowo, całkowicie odparowuje bez pozostawiania osadów.

Alkohol izopropylowy (izopropanol) może być stosowany jako środek do czyszczenia:

- szkła, luster i optyki (okulary, aparaty fotograficzne, lornetki, lunety, teleskopy, itd.),

- czytników CD-ROM, DVD, głowic magnetycznych, napędów dyskowych, e-papierosów, sprzętu audio-video i urządzeń mechaniki precyzyjnej,

- ekranów komputerowych, telewizorów, tabletów i telefonów komórkowych (izopropanol posiada właściwości antystatyczne – na czyszczonych powierzchniach wolniej osadza się kurz),

- mechanizmów i głowic AV,

- malowanych powierzchni przed nałożeniem farby (np. w lakierniach),

- wyrobów z gumy (uszczelki, rolki, itd.),

- styków elektrycznych,

- płytek drukowanych,

- powierzchni przed lutowaniem,

- złącz światłowodów,

- jako substancja odkażająca,

- do myjek ultradźwiękowych.

Izopropanol można dolewać w niewielkiej ilości do paliwa w celu wiązania wody i przeciwdziałania powstawaniu korków lodowych w przewodach paliwowych.

Opis

Pojemność - cecha
1L
Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: