CARLAB Microwash 500ml - płyn do prania mikrofibr

CARLAB Microwash 500ml - płyn do prania mikrofibr

CARLAB MICROWASH to wysoce skoncentrowany żel do prania akcesoriów detailingowych z mikrofibry. Opracowany z myślą o specyfice zabrudzeń związanych z auto detailingiem, skutecznie usuwa brudy, przywraca miękkość i chłonność mikrofibry. Idealny do prania aplikatorów i padów polerskich. Doskonale działa w twardej wodzie, nie wymaga dodatkowych preparatów zmiękczających. Odpowiedni zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów detailingu.

18,90 zł
Brutto

 

Polityka prywatności

 

Warunki dostawy

 

Regulamin sklepu

CARLAB MICROWASH to wysoce skoncentrowany,   specjalistyczny żel do prania wszelkiego rodzaju akcesoriów detailingowych wykonanych z mikrofibry. Formuła preparatu została opracowana mając na uwadze specyfikę zabrudzeń powstających przy pracach związanych z auto detailingiem. Skutecznie usuwa zabrudzenia oraz przywraca miękkość i chłonność mikrofibry, jednocześnie zapewniając utrzymanie odpowiednich właściwości mikrofibr przez długi czas.  Preparat doskonale nadaje się również do prania aplikatorów oraz padów polerskich. Jest skuteczny w twardej wodzie i nie wymaga stosowania dodatkowych preparatów zmiękczających.

Przeznaczenie:
Do użytku profesjonalnego oraz konsumenckiego

Typ:
Koncentrat

Sposób użycia:

  1. Preparat przeznaczony jest do prania w pralkach automatycznych.
  2. Stosować w ilości 50-80ml na 5 kg prania, w temperaturze 40-60stC.
  3. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń (np. olejowych i ropopochodnych z mycia komory silnika itp.) zaleca się zrobić namaczanie w ciepłej wodzie. W tym celu na 5 litrów wody należy zastosować 50ml płynu, namoczyć i tak pozostawić na 2-4 godziny. Po tym czasie należy zrobić pranie w pralce.

Opis

Pojemność - cecha
500ml
Komentarze (0)