Deturner Ready Interior Cleaner 1L – produkt do czyszczenia wnętrza

Deturner Ready Interior Cleaner 1L – produkt do czyszczenia wnętrza

Deturner Ready Interior Cleaner to wydajny i bezpieczny gotowy do użycia produkt do czyszczenia wnętrza samochodu. Odpowiedni dla plastików, winylu, tapicerki i skóry, usuwa brud, kurz, tłuszcz oraz pozostałości impregnatów. Posiada właściwości antybakteryjne i neutralne pH, pozostawiając naturalny wygląd powierzchni. Nie wymaga wypłukiwania i może być używany na skórze i tkaninach.

39,90 zł
Brutto

 

Polityka prywatności

 

Warunki dostawy

 

Regulamin sklepu

Deturner Ready Interior Cleaner – to gotowy do użycia i niezwykle wydajny produkt do czyszczenia elementów wnętrza – plastików, winylu, tapicerki, podsufitki a nawet skóry. Posiada właściwości antybakteryjne, a dzięki neutralnemu pH jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni. Przywraca czyszczonym elementom naturalny wygląd.

Formuła preparatu sprawia, że jednym przeciągnięciem mikrofibry usuniemy brud, kurz, tłuszcz oraz pozostałości preparatów impregnujących. W przypadku uporczywych zabrudzeń warto wspomóc się pędzelkiem lub szczotką. Przygotowuje powierzchnie pod aplikacje dressingu. Nie jest produktem typu APC, ponieważ nie wymaga wypłukiwania wodą oraz może być stosowany do skór oraz tkanin.

Ready Interior Cleaner to kompromis pomiędzy mocą czyszczącą a bezpieczeństwem, nie zawiera w swoim składzie szkodliwych substancji takich jak wodorotlenki oraz EDTA. Dodatkowo posiada przyjemny delikatny zapach, który nie jest duszący jak w przypadku produktów typu APC. Doceniany przez amatorów detailingu oraz profesjonalnych detailerów, oszczędza czas oraz uprzyjemnia pracę.

Sposób użycia:

  1. Zawsze wykonać test w niewidocznym miejscu.
  2. Rozpylić gotowy produkt na mikrofibrę.
  3. Przy czyszczeniu większych zabrudzeń, nanieść preparat na szczoteczkę lub pędzelek. Nie dopuścić do wyschnięcia produktu.
  4. Wytrzeć powierzchnię suchą stroną mikrofibry.
  5. W przypadku nie uzyskania satysfakcjonujących efektów powtórzyć czynności.

Opis

Pojemność - cecha
1L

Zobacz także

Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: