AQUA No Streaks 250ml - produkt do czyszczenia ekranów dotykowych

AQUA No Streaks 250ml - produkt do czyszczenia ekranów dotykowych

AQUA NO Streaks to specjalny produkt przeznaczony do usuwania odcisków palców z ekranów dotykowych oraz innych delikatnych powierzchni. Jego bezsilikonowa formuła na bazie wody jest bezpieczna dla różnego rodzaju ekranów, zegarów oraz elementów wnętrza, takich jak elementy w kolorze piano black. Produkt ten doskonale sprawdza się również do czyszczenia powierzchni podatnych na zarysowania i zapewnia skuteczne i bezpieczne czyszczenie, nie narażając delikatnych powierzchni na ryzyko uszkodzeń. Po użyciu tego produktu, czyszczone powierzchnie są doskonale odtłuszczone oraz wolne od nieestetycznych smug, zachowując jednocześnie klarowność.

24,00 zł
Brutto

 

Polityka prywatności

 

Warunki dostawy

 

Regulamin sklepu

AQUA NO Streaks to specjalny produkt przeznaczony do usuwania odcisków palców z ekranów dotykowych oraz innych delikatnych powierzchni. Jego bezsilikonowa formuła na bazie wody jest bezpieczna dla różnego rodzaju ekranów, zegarów oraz elementów wnętrza, takich jak elementy w kolorze piano black. Produkt ten doskonale sprawdza się również do czyszczenia powierzchni podatnych na zarysowania i zapewnia skuteczne i bezpieczne czyszczenie, nie narażając delikatnych powierzchni na ryzyko uszkodzeń. Po użyciu tego produktu, czyszczone powierzchnie są doskonale odtłuszczone oraz wolne od nieestetycznych smug, zachowując jednocześnie klarowność.

Produkt nie zawiera szkodliwych składników takich jak amoniak, perfumy czy rozpuszczalniki. Jego formuła jest wolna od składników stałych, dzięki czemu całkowicie się odparowuje. Produkt ten doskonale nadaje się do czyszczenia szyb i lusterek. Jest gotowy do użycia od razu i najlepiej stosować go w połączeniu ze specjalną ściereczką AQUA Microfiber Glass. Zapewnia skuteczne i bezpieczne czyszczenie, nie narażając delikatnych powierzchni na ryzyko uszkodzeń. Po użyciu tego produktu, czyszczone powierzchnie są doskonale odtłuszczone oraz wolne od nieestetycznych smug, zachowując jednocześnie klarowność.

Opis

Pojemność - cecha
250ml

Zobacz także

Komentarze (0)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: