Ultracoat Leather Q-Detailer 500ml – produkt do czyszczenia i zabezpieczenia skóry

Ultracoat Leather Q-Detailer 500ml – produkt do czyszczenia i zabezpieczenia skóry

Ultracoat Leather Q-Detailer to wszechstronny produkt przeznaczony do czyszczenia i zabezpieczania elementów skórzanych, takich jak wnętrza samochodów, siedzenia motocykli czy wnętrza łodzi. Jego kokosowy zapach sprawia, że praca z nim jest przyjemna, a załączony atomizer ułatwia aplikację. Ten produkt oferuje ochronę przed promieniowaniem UV, pozostawiając matowe wykończenie. Skóra jest zabezpieczona przed zabrudzeniami, pozostając jednocześnie miękka i odżywiona.

59,99 zł
Brutto

 

Polityka prywatności

 

Warunki dostawy

 

Regulamin sklepu

Ultracoat Leather Q-Detailer - to produkt do czyszczenia i zabezpieczenia elementów skórzanych. Nadaje się do pielęgnacji wnętrz aut, ale także siedzisk motocykli i wnętrz łodzi. Posiada przyjemny kokosowy zapach, a jego formuła jest w pełni bezpieczna dla powierzchni i użytkownika.

Dzięki dołączonemu do zestawu atomizerowi, produkt jest niezwykle prostu w użyciu. Do pielęgnacji można stosować szczoteczkę lub ściereczkę z mikrofibry. Leather Q-Detailer zapewnia skórze ochronne filtry UV i pozostawia matowe wykończenie. Właściwości zabezpieczające spowalniają przyjmowanie zabrudzeń oraz pozostawiają skórę miękką i odżywioną.

Sposób użycia:

  1. Nanieść produkt na ściereczkę lub bezpośrednio na skórę.
  2. Wypracować produkt szczoteczką lub mikrofibrą.
  3. Zebrać nadmiar produktu czystą mikrofibrą.
  4. W razie potrzeby powtórzyć kroki 1-3.

Opis

Pojemność - cecha
500ml
Komentarze (0)